Sale konferencyjne pod Wrocławiem

Winnice Jaworek to doskonałe miejsce na konferencje, szkolenia lub firmowe spotkania integracyjne.

Proponujemy nowoczesną salę konferencyjną wyposażoną w profesjonalny sprzęt audio-video, stylową salę restauracyjną oraz salę degustacyjną.

W Winnicach Jaworek można wygodnie połączyć konferencję i szkolenia ze spotkaniem integracyjnym przy kieliszku dobrego wina. Dodatkową atrakcją jest możliwości zwiedzania winiarni i piwnicy oraz degustacji naszych win.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt:
Kom.: 663 944 445.
E-mail: info@winnicejaworek.pl

Zobacz ofertę

Konferencje Pod Wrocławiem

Winnica Polska

Sale Pod Wrocławiem

Sala Konferencyjna

Sala konferencyjna ma powierzchnię 63 m2 (długość: 11,5 m, szerokość: 5,5 m) jest wyposażona w rzutnik multimedialny, ekran, mikrofon, nagłośnienie, flipchart i dostęp do internetu bezprzewodowego. Sala sąsiaduje bezpośrednio z salą restauracyjną.

Degustacja wina pod Wrocławiem

Sala Degustacji

Stylowa sala degustacji zamienić się może w kameralne miejsce szkoleń dla 25 osób, gdzie klimatyczne obrazy, śląski piec chlebowy i niepowtarzalne wina stwarzają atmosferę. Położona w odrębnym budynku sala stanowi idealne miejsce na spotkania zamknięte.

Winnica Polska

Konferencje pod Wrocławiem

Taras Grillowy i Restauracja

Przyległy do Sali Degustacji taras stanowi wspaniałe miejsce do organizacji spotkań na świeżym powietrzu przy grillu i muzyce. Charakterystyczna architektura tego miejsca – kamienne ławy, zieleń winorośli – sprzyja zarówno wypoczynkowi, jak i dobrej zabawie.

Serwowane w restauracji dania przygotowywane są ze specjalnie wyselekcjonowanych składników pochodzących z Dolnego Śląska. Ideą przy układaniu menu było stworzenie propozycji nawiązujących do kuchni regionalnej – powstałej z połączenia kuchni śląskiej i tej, która przybyła na nasz teren ze wschodniej Polski.

winnica-dolnyslask-04

Atrakcje dodatkowe

Dla urozmaicenia spotkań integracyjnych możemy przygotować dla Państwa szereg dodatkowych atrakcji:

  • Zwiedzanie winiarni i piwnicy
  • Warsztaty winiarskie i sommelierskie
  • Warsztaty jogi i medytacji
  • Escape room
  • Spływ kajakowy

Winnica Polska

Winnica Polska