Romantyczny pobyt w Winnicy Jaworek

 

Zaproś bliską osobę na romantyczny weekend lub dłuższy pobyt w Winnicy Jaworek. To idealne miejsce na cudowny czas we dwoje.

Proponujemy degustację wina i zwiedzanie winnicy zakończone obiadem lub romantyczną kolacją. Oferujemy również komfortowe pokoje i apartamenty – wszystko po to, aby umożliwić skuteczny relaks i odpoczynek od miejskiego zgiełku.

Degustacje dla dwojga

Zwiedzanie Winnic rozpoczynamy w winiarni – miejscu, gdzie powstaje wino. Nasi goście poznają proces jego produkcji od momentu winobrania do wprowadzenia gotowego produktu do sprzedaży. Kolejnym miejscem, które udostępniamy gościom do zwiedzania jest piwnica, w której leżakują historyczne roczniki win Jaworek.

Przy sprzyjającej pogodzie istnieje możliwość zwiedzenia również plantacji. Zakończeniem zwiedzania są degustacje win i miodów produkowanych w naszej winnicy.

Romantyczna kolacja

Do degustacji win proponujemy również obiad, kolację lub przekąski. Nasza restauracja mieści się w zabytkowym odrestaurowanym folwarku. Karta menu zawiera starannie dobrane dania przygotowywane ze specjalnie wyselekcjonowanych regionalnych produktów pochodzących z Dolnego Śląska.

Oferta może zostać zrealizowana w formie bonu podarunkowego. Aby poznać szczegóły wystarczy skontaktować się z nami – zapraszamy!

Skontaktuj się z nami!

Informacje i rezerwacje:
tel. 71 396 09 94 lub 663 944 445
email: info@winnicejaworek.pl

Pokoje pod Wrocławiem - Winnice Jaworek - 0218

Restauracja pod Wrocławiem - Winnice Jaworek - 0218

Winnica Polska

Winnica Polska