Romantyczny pobyt w Winnicy Jaworek

 

Zaproś bliską osobę na romantyczny weekend lub dłuższy pobyt w Winnicy Jaworek. To idealne miejsce na cudowny czas we dwoje.

Proponujemy degustację wina i zwiedzanie winnicy zakończone obiadem lub romantyczną kolacją. Oferujemy również komfortowe pokoje i apartamenty – wszystko po to, aby umożliwić skuteczny relaks i odpoczynek od miejskiego zgiełku.

Degustacje dla dwojga

Zwiedzanie Winnic rozpoczynamy w winiarni – miejscu, gdzie powstaje wino. Nasi goście poznają proces jego produkcji od momentu winobrania do wprowadzenia gotowego produktu do sprzedaży. Kolejnym miejscem, które udostępniamy gościom do zwiedzania jest piwnica.

Przy sprzyjającej pogodzie istnieje możliwość zwiedzenia również plantacji. Zakończeniem zwiedzania są degustacje win i miodów produkowanych w naszej winnicy.

Romantyczna kolacja

Do degustacji proponujemy również obiad, kolację lub przekąski. Finalne menu uzgadniamy w oparciu o dostępność sezonowych produktów i możliwości budżetowe klienta.

Oferta może zostać zrealizowana w formie bonu podarunkowego. Aby poznać szczegóły wystarczy skontaktować się z nami – zapraszamy!

Skontaktuj się z nami!

Informacje i rezerwacje:
tel. 71 396 09 94 lub 663 944 445
email: info@winnicejaworek.pl

Romantyczny pobyt pod Wrocławiem

Winnica Dolny Śląsk

Winnice Jaworek

Winnica Polska

Winnica Polska