Restauracja w naszej Winnicy

 

Zapraszamy do naszej restauracji która mieści się w zabytkowym odrestaurowanym folwarku. Serwujemy starannie dobrane dania przygotowywane ze specjalnie wyselekcjonowanych regionalnych produktów pochodzących z Dolnego Śląska. Dokładnie wiemy skąd pochodzi każdy wykorzystywany przez nas produkt, znamy wszystkich dostawców, dzięki czemu nasza kuchnia zapewnia najwyższą jakość.

Do dyspozycji Gości są dwie przestronne sale (restauracyjna, balowa), a także taras i patio. Niezwykła aranżacja wnętrza, a w tym kominek, romantyczna antresola czy sufitowe zdobienia zapewniają niezapomniany klimat. Restauracja jest czynna codziennie w godzinach 13:00 – 19:00 (w weekendy prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny, z uwagi na możliwość organizacji zamkniętej uroczystości).

Restauracja pod Wrocławiem - Winnice Jaworek

Winnica Polska

Weekend pod Wrocławiem

Posiłek z degustacją

Polecamy wizytę w naszych winnicach zakończoną pysznym posiłkiem połączonym z degustacją win Jaworek. Spotkania z winem są doskonałym urozmaiceniem romantycznej kolacji, uroczystości rodzinnych, imprez w gronie przyjaciół czy spotkań firmowych i biznesowych. Zapraszamy do spędzenia tych chwil z nami.

Organizujemy spotkania rodzinne, urodziny, komunie oraz przyjęcia okolicznościowe.

Zobacz kartę WinZobacz Menu

Wesele pod Wrocławiem

Idealne miejsce na wesela

Przyjęcie Weselne w Winnicach Jaworek to niepowtarzalna przygoda w Krainie Wina. Atmosfera tego miejsca pozwoli Państwu przeżyć niezapomniane chwile w tym wyjątkowym Dniu. Zapewnimy Państwu najwyższą jakość usług, komfortowe miejsca noclegowe, wyśmienite dania, tak aby ten Dzień na zawsze pozostał w pamięci. Podczas przyjęcia weselnego dla gości możemy przygotować zwiedzanie winiarni i piwnicy.

Zobacz ofertę weselną

Winnica Polska

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu!
Wspólnie z Państwem przygotujemy indywidualną ofertę.

Informacje i rezerwacje:
tel. 71 396 09 94
email: info@winnicejaworek.pl

Winnica Polska