Degustacja i Zwiedzanie

 

Winnice Jaworek są ważnym punktem na enoturystycznej mapie Polski. Dla odwiedzających nas gości udostępniona jest do zwiedzania winiarnia i piwnica.

W trakcie wizyty goście poznają historię miejsca, w którym znajduje się winnica, przybliżamy również proces produkcji od momentu zbioru owoców do wprowadzenia gotowego wina do sprzedaży.

Degustacje miodów i win

Przy sprzyjającej pogodzie istnieje możliwość zwiedzenia również plantacji. Zakończeniem zwiedzania są degustacje win i miodów produkowanych w naszej winnicy.

Dla osób interesujących się uprawą winorośli, specyfiką pracy na winnicy oraz sposobem produkcji wina jakościowego według tradycyjnych metod prowadzimy warsztaty i szkolenia z enologii.

Program zwiedzania i degustacji

Zwiedzanie Winnic rozpoczynamy w winiarni – miejscu, gdzie powstaje wino. Nasi goście poznają proces jego produkcji od momentu winobrania do wprowadzenia gotowego produktu do sprzedaży. Kolejnym miejscem, które udostępniamy gościom do zwiedzania jest piwnica. Godzinne, komentowane zwiedzanie winiarni i piwnicy to koszt tylko 15 PLN za osobę.

Do degustacji proponujemy również obiad, kolację lub przekąski. Finalne menu uzgadniamy w oparciu o dostępność sezonowych produktów i możliwości budżetowe klienta.

Oferta może zostać zrealizowana w formie bonu podarunkowego. Aby poznać szczegóły wystarczy skontaktować się z nami – zapraszamy!

Informacje i rezerwacje:
tel. 71 396 09 94 lub 663 944 445
email: info@winnicejaworek.pl

Warsztaty sommelierskie

Koneserów i znawców win, jak również osoby, które zaczynają swoją przygodę z winem zapraszamy na warsztaty sommelierskie.

W trakcie takich spotkań można zdobyć wiedzę dotyczącą:

  • technik i sposobów degustacji win
  • umiejętności odnajdywania ich bukietu
  • dobierania smaku i aromatu win do indywidualnych potrzeb

 

Zapraszamy!

Degustacja Wina Wrocław

Winnica Dolny Śląsk

Winnica Dolny Śląsk

winnica-dolnyslask-03

Winnica Polska

Winnica Polska