Spotkania integracyjne pod Wrocławiem

 

Jeśli szukasz miejsca na wyjazd integracyjny pod Wrocławiem zapraszamy do Winnic Jaworek. Doskonała lokalizacja, wyśmienita kuchnia, ustronne miejsce i mnóstwo atrakcji – to tylko wybrane z naszych atutów.

Miejsce

Tylko pół godziny drogi z Wrocławia. Zaciszne i malownicze Winnice i sąsiadujące z nią, odrestaurowane zabudowania z salami konferencyjnymi, degustacyjnymi i letnim tarasem. Idealna propozycja na spotkanie integracyjne lub konferencję.

Sale konferencyjne

Integracja połączona ze szkoleniem? Nic prostszego – oferujemy salę konferencyjną mogącą pomieścić do 65 osób, wyposażoną w najnowszy sprzęt audio-video i bezprzewodowy, szybki internet.

Atrakcje

Proponujemy zwiedzanie winnic oraz degustację produkowanych przez nas polskich win. Oferujemy również warsztaty sommelierskie, warsztaty jogi i medytacji, możliwość zorganizowania spływu kajakowego lub zabawy w postaci Escape Roomu na terenie Winnic.

Zapraszamy do kontaktu!

Informacje i rezerwacje:
tel. 71 396 09 94 lub 663 944 445
email: info@winnicejaworek.pl

winnica-jaworek-02

Spotkania Integracyjne Wrocław

Winnica Dolny Śląsk

Winnica Polska

Konferencje pod Wrocławiem

Taras Grillowy i Restauracja

Przyległy do Sali Degustacji taras stanowi wspaniałe miejsce do organizacji spotkań na świeżym powietrzu przy grillu i muzyce. Charakterystyczna architektura tego miejsca – kamienne ławy, zieleń winorośli – sprzyja zarówno wypoczynkowi, jak i dobrej zabawie.

Serwowane w restauracji dania przygotowywane są ze specjalnie wyselekcjonowanych składników pochodzących z Dolnego Śląska. Ideą przy układaniu menu było stworzenie propozycji nawiązujących do kuchni regionalnej – powstałej z połączenia kuchni śląskiej i tej, która przybyła na nasz teren ze wschodniej Polski.

Degustacja wina pod Wrocławiem

Sala Degustacji

Stylowa sala degustacji zamienić się może w kameralne miejsce szkoleń dla 25 osób, gdzie klimatyczne obrazy, śląski piec chlebowy i niepowtarzalne wina stwarzają atmosferę. Położona w odrębnym budynku sala stanowi idealne miejsce na spotkania zamknięte.

Winnica Polska

Winnica Polska